Alle Koplopers op één kaart

Groepsfoto Koplopers voedselketen

Op het kaartje hierboven vind je alle bedrijven en organisaties die aan een van de Koploperprojecten hebben meegedaan, of momenteel meedoen.

Op de kaart zijn ook de gemeenten weergegeven waar een of meerdere Koploperprojecten zijn uitgevoerd.

Hieronder vind je een overzicht van alle Koplopers in de provincie Groningen.

Koplopers Groningen

A t/m F

Koplopers Groningen

G t/m N

Koplopers Groningen

N t/m S

Koplopers Groningen

T t/m Z

Gemeenten & Partners

De Kompanjie (Pekela en Veendam)
Contactpersoon: Ina Hateboer
0598 652424
ina.hateboer@dekompanjie.nl
Raadhuisplein 5
9641 AW Veendam

» Website

Gemeente Het Hogeland
Contactpersoon: Arjan Wolffram

088 345 88 10

a.wolffram@hethogeland.nl

Talmaweg 8a

Uithuizen

» Website

Gemeente Midden-Groningen
Contactpersoon: Loes Heeling, Otto Koetje
0598 658888 
otto.koetje@midden-groningen.nl

Gorecht-Oost 166
9603 AC Hoogezand

» Website

Gemeente Oldambt
Contactpersoon: Dick Heesterbeek
0597 482000 
dick.heesterbeek@gemeente-oldambt.nl
Johan Modastraat 6
9671 CD Winschoten

» Website

Gemeente Stadskanaal,
Contactpersoon: Ruben Martowirono
0599 631447
r.martowirono@stadskanaal.nl
Raadhuisplein 1
9501 SZ Stadskanaal

» Website

Gemeente Westerkwartier
Contactpersoon: Leon Teeuw
0594 - 50 88 88
leon.teeuw@westerkwartier.nl
Hooiweg 9

9801 AJ Zuidhorn

» Website

Gemeente Westerwolde
Contactpersoon: Anna Doolaard - Pek

0599 32 02 49 

a.doolaard@westerwolde.nl 
Dorpsstraat 1
9551 AB Sellingen

» Website

Gebiedscooperatie Westerkwartier

Contactpersoon Wobbe Reindersma

06 - 504 878 19

w.reindersma@gebiedscooperatiewesterkwartier.nl

Lorentzpark 18a

9351 VJ Leek

» Website

Logo Koploperproject Groningen